Medic x Miss Pauling FF

2. června 2016 v 18:59 | Zero |  Fanfikce
*Alright, tohle má být fanfikce pro Jackie. Měla být už v neděli, ale nějak mě dostíhá škola a nastávající důležité testy, souborné práce a tak dále... Nemám motivaci. Proto tuhle původně jednorázově myšlenou FF nechvám na dva nebo více dílů.*
Na rozlehlé nádražní nástupiště, které tu bylo v okolí jediné šlápla černá bota, pravděpodobně kožená, protože se v líném světle nového dne leskla. Stál tam Medic s koženým, malým kufříkem. K tomu mu přibila i nějaká složka s dokumenty, kterou bude předávat asistentce Administrátorky. Neměl na sobě jeho obvyklou zbroj, dneska nastupoval nově do služby v 2Fort. Nervózně přešlapoval na místě, zbývalo pár minut, než přijede jeho vlak. Tímto dnem jel do své práce, musel něco zařídit ve městě. Na sobě měl černý oblek, kalhoty byly černé, kravata jasně červená a spodní košile bílá. Byl spíše hubené postavy, oblek přesto podtrhoval jeho výrazný hrudník. Stál s nohami u sebe, rovně a nehrbil se. Ostré rysy jeho obličeje jenom podtrhovaly drobounké brýle, přes které zíraly dvě ledově modré, až šedomodré oči. Když se lehce otočil doleva, podél kolejí šla po straně jeho nástupiště klapavými kroky drobounká žena, které z která byla oblečená ve fialových šatech. V ruce nesla desky s paklem papírů. Vlasy měla do drdolu, výrazné brýle s úzkými obroučkami. Klapavý krok se k němu blížil a on se i přes jeho zvědavost díval před sebe. Kroky se blížily, až se zastavily u něj. Medic se podíval na ženu a na chvíli se zarazil při pohledu na její rysy obličeje, téměř nedýchal. Ona mu pohled opětovala a zaculila se. On okamžitě zrudnul.
,,Uhmmm... Promiňte?'' Pohlédla na něj žena a znovu se takhle zaculila.
Medic opět skoro nedýchal, měl co dělat, aby se nadechl pro případ, kdyby po něm chtěla promluvit. Mlčel, jenom si prohlížel její jemné rysy kůže bez vrásek, brýle podtrhující její výraz v obličeji.
,,Přijíždí na toho nástupiště vlak, který míří do 2Fort, že?'' Zeptala se jej a nervózně se pohybovala.
Medic se k ní otočil. ,,Ano, to je přesně tento vlak.'' Usmál se na ní, jak nejmileji uměl.
Ona udělala slabý krok směrem k němu. ,,Vy tam také míříte? '' Zeptala se zvědavě.
Medic se trochu více po takhle pár slovech uvolnil a otočil se, aby jí vidět zpříma do očí.
,,Ano, mířím tam jako lékař.'' Jeden koutek úst mu vystřelil nahoru, čímž odhalil svoje bílé zuby.
,,Aha... Jako lékař? Tak to mi pak řekněte, co tam mám dělat já, když mě nepustí na bitevní pole...'' Zasmála se tlumeně a zamrkala modrozelenýma očima, ze kterých by se jistě při delším pohledu Medicovi točila hlava. ,,Jak se vlastně jmenujete?'' Zeptala se znovu. Nervózně si zrovnala vlasy za ucho.
,,Mé jméno je Joseph Heilburg, ale raději mám Medic.'' Podal jí ochotně ruku. ,,A Vaše jméno?'' Oplatil jí otázku a pořád se na ní díval úplně stejně.
Ta se na něj usmála a stiskla mu ruku. ,,Paulingová... Slečna Paulingová.'' Uculila se.
Medic už nic neřekl. Otočil se zase čelem ke kolejím a ruce měl svisle dolů. Měl pořád nutkání se po ní podívat, nechtěl ale vypadat vlezle či... Prostě nějak nepříjemně pro ženu. K jejich nohám se brzy sneslo několik bílých holubů... Jeden šel k přímo k Medicovi a posadil se mu až podezřele jistě na rameno. Medic se uculil v trochu neobvykle trapné situaci na mladou ženu vedle něj. Ta se na něj culila zpět a když se pokusil toho na jeho rameni odehnat, slétlo se jich mnohem více. I jeden si sednul na levý loket jají ruky a jak se hejno zvedlo, vypadlo jí několik papírů z rukou. Oba dva se krátce zasmáli. Medic měl brýle nakřivo a jeho upravené vlasy trochu ujely. Když se oba dva trochu uklinili, dívajíce se stále jeden druhému do očí, bílí holubi odlétli nebo se prostě přesunuli na zem. Medic se okamžitě zčal upravovat. Paulingová měla v obličeji spokojený výraz. Oba dva mohli zaslechnout výhružné pískání vlaku, který se blížil.


Medic se odhodlaně podíval na Paulingovou. ,,Tak... Už to tu máme," uculil se. Když vlak se zběsilým pískáním zastavil, průvodčí otevřel jedny z dveří, které byly k naší dvojici nejblíže. Medic si k nim stoupnul a když se ujistil, že nikdo další nebude vystupovat, ustoupil a s mávnutím ruky pobídnul mladou ženu, aby nastoupila. Ta vykročila ze svého místa a na Medica se kŕatce pousmála. S cupitáním nastoupila do vlaku a Medic jí hnedka následoval. Vlezla očividně do špatného vagónu, jelikož tenhle byl témeř plný. Doslova na ně svítila z dálky asi pět metrů od nich dvě volné sedadla- samozřejmě vedle sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vaše nejoblíbenější class v Team Fortress 2?

Scout 0% (0)
Spy 0% (0)
Sniper 0% (0)
Medic 0% (0)
Heavy 0% (0)
Soldier 0% (0)
Demoman 0% (0)
Engineer 0% (0)
Pyro 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama